wtorek, 17 grudnia 2013

Dla odmiany.. KOSMETYKI MINERALNE!


 Próbki kosmetyków Earthnicity Minerals (fot. M.D.)Z Panią Aleksandrą i Panią Basią:)

Efekt końcowy już na imprezie:)

Witam Wszystkich na moim blogu!!

Dziś troszkę inny post bo nie o modzie, tylko o kosmetykach. I to nie takich zwyczajnych bo o kosmetykach mineralnych konkretniej firmy, która dopiero co wchodzi na rynek polski- EARTHNIITY MINERALS. Jest to firma z Wielkiej Brytanii, która produkuje kosmetyki do makijażu w 100% mineralne- czyli produkty, które NIE ZAWIERAJĄ SUBSTANCJI SZKODZĄCYCH, uczulających, parabenów, nanocząsteczek, bez alkoholu, talku, barwników itp.

Świetnie się sprawdzają dla osób, które mają różnego rodzaju problem ze swoją cerą, czyli np. są idealne dla cery naczynkowej, trądzikowej, po operacjach plastycznych i zabiegach kosmetycznych. SĄ ODPORNE NA WODĘ I POT, czyli można je bez problemu stosować przed wyjściem na siłownie lub na upalne dni (ja mogę potwierdzić, bo miałam makijaż zrobiony tymi kosmetykami na wyjście wieczorne, było niesamowicie duszno a makijaż trzymał się do białego rana!).


Ja miałam okazję być pomalowana kosmetykami firmy Earthnicity Minerals i chciałam Wam pokazać efekty tego zdarzenia:) Makijaż wykonywała mi najlepsza  w swoim fachu, Pani Aleksandra Hajnosz- Michalik ze Studia Glamour w Nowym Sączu.

Efekt dla mnie był fenomenalny. Zresztą sami zobaczcie i oceńcie:) Ja tylko dodam, że więcej informacji na temat kosmetyków znajdziecie na stronie: http://www.earthnicity.pl/, na którą serdecznie zapraszam i zachęcam do zakupu produktów w tym sklepie bo na prawdę warto! Warto nawet zainwestować pierwszy raz w próbkę by móc się przekonać o magii tych kosmetyków;)

Stylish eM

P.S. Zapraszam również do Salonu Glamour, który znajduje się na ul. Lwowskiej 107 w Nowym Sączu- Najlepsi specjaliści w swoim zawodzie;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz